New years Mahjong

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Noworoczny Mahjong to kolejna odsłona bardzo popularnej gry mahjong.
Połącz elementy mahjonga w tej wciągającej grze logicznej. Oczyść pole gry, usuwając wszystkie pary identycznych płytek. Zagraj w tę ekscytującą grę o tematyce bożonarodzeniowej i baw się dobrze. Zagrasz w tę grę bardzo łatwo i zabawnie. W końcu przed Tobą najjaśniejsze i najpiękniejsze świąteczne zabawki i słodycze, od których bardzo trudno będzie Ci się oderwać. W tej grze Twoim zadaniem będzie usunięcie wszystkich kafelków świątecznych z pola gry.

W sumie w tej grze jest 20 poziomów, które nie pozwolą Ci się nudzić. Ponieważ na każdym poziomie jest ustawiony licznik czasu, dla którego powinieneś mieć czas na rozróżnienie wszystkich płytek. Im szybciej usuniesz wszystkie płytki w określonym czasie, tym więcej punktów możesz zdobyć na koniec gry. Aby usunąć płytki z pola gry, musisz wybrać dwie pary identycznych obrazów i połączyć je. Wystarczy podłączyć, aby jedna ze stron zbudowanego świątecznego mahjonga była otwarta. W przeciwnym razie nie odniesiesz sukcesu, ponieważ musisz bardzo uważać na takie podejście.

Gra posiada również pomoc, która znajduje się po prawej stronie gry. Możesz mieszać płytki i podświetlać, aby zobaczyć ruchy, które nie zostały wcześniej znalezione.

Mahjong Connect Nowe gry w madżonga