Valentine Mahjong

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Mahjong to jedna z najpopularniejszych gier logicznych na świecie.

Ładny mahjong poświęcony Walentynkom. Na kafelkach są zdjęcia o miłości i romansie: serduszka ze strzałkami i bez, róże, pierścionki itp. Dziś chcemy Wam przedstawić jedną z jej opcji Walentynkowego Mahjonga, która jest poświęcona Walentynkom.

Na ekranie pojawią się kafelki, na których naniesione są różne obrazy obiektów, które są dedykowane tym świętom. Będziesz musiał dokładnie zbadać wszystkie obiekty i znaleźć dwa identyczne obrazy. Teraz wybierz je jednym kliknięciem myszy, a tym samym usuń je z pola gry. Jak tylko całkowicie go wyczyścisz, przejdziesz do następnego poziomu.

Każdy poziom jest ograniczony ramami czasowymi i raczej wąski. Timer pośpiesznie odlicza sekundy do końca gry i możesz dotrzymać terminu tylko wtedy, gdy będziesz działać tak szybko i zmontowany, jak to możliwe. Nie możesz się rozpraszać. Połącz pary identycznych płytek, wybierając pierwszą, a następnie drugą. Jednak nie wszystkie płytki można łączyć w dowolnym momencie gry. Tylko te, między którymi można narysować przerywaną linię pod kątem prostym z liczbą segmentów nie większą niż trzy. W szczególności można połączyć parę płytek stojących obok siebie w pionie lub poziomie.

Mahjong Connect Nowe gry w madżonga