MadCap Mahjong

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Jeśli jesteś fanem łamigłówek, ta gra będzie świetna dla twojej rozrywki.
MadCap Mahjong sprawi, że będziesz myśleć logicznie i będziesz bardziej ostrożny, co sprawia, że ​​ta gra logiczna jest przyjemniejsza. Jedną z najpopularniejszych łamigłówek na świecie jest chiński Mahjong. Dziś chcemy Wam zaprezentować nowoczesną wersję tej gry Madcap Mahjong.

Tym razem Twoim zadaniem będzie w określonym czasie rozebranie płytek z nałożonymi na nie różnymi wzorami. Będą leżeć jeden na drugim. W takim przypadku będziesz musiał to zrobić jak najszybciej. Po znalezieniu dwóch identycznych kości wybierz je jednym kliknięciem myszy. Znikną z pola gry. Jednocześnie musisz pamiętać, że kafelki co jakiś czas mogą zmieniać swoje położenie w przestrzeni. Będziesz musiał mieć czas, aby znaleźć te same płytki w tym czasie i wybrać je kliknięciem myszy, aby usunąć je z pola gry. Poziom jest uważany za ukończony, gdy usuniesz wszystkie płytki z pola gry. Ciesz się tą szaloną, szybką grą mahjong.

Możesz zobaczyć, kiedy płytki tasują się po lewej stronie pola gry. Ciesz się tą szaloną, dynamiczną grą logiczną MadCap Mahjong. Dopasuj wszystkie płytki i wyczyść pole gry, aby pokonać najlepszy czas.

Nowe gry w madżonga Solitaire