Mahjong Connect 3d

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Urocza wróżka zaprasza do gry w Mahjonga 3D w bajkowym lesie.

Wróżka jest zainteresowana grą w Mahjonga. Kiedy wraca do lasu, kładzie puzzle Mahjonga przed leśną bramą. Jeśli ukończysz wszystkie poziomy, staniesz się najmądrzejszym przyjacielem wróżek. Chcieć spróbować?

W 3D możesz obrócić planszę do mahjonga, połączyć dwie identyczne płytki, aby pozbyć się ich z planszy 3D. Baw się dobrze z grą. Możesz obrócić panel za pomocą płytek, użyć wskazówek, najważniejsze jest, aby wyczyścić pole gry w jak najkrótszym czasie. Znajdź płytki z tymi samymi obrazkami, wyczyść pole i przejdź do następnego poziomu. Ukończ wszystkie poziomy, zdobądź rekordową liczbę punktów i zaskocz piękną wróżkę. Miło jest spędzić trochę czasu z tą grą, popracować nad głową i oderwać myśli od zmartwień.

W grze Mahjong Connect 3d 25 poziomów, które różnią się nie tylko układem płytek, ale także podanym czasem. W trudnych momentach możesz skorzystać z podpowiedzi lub miksowania, ale za ich użycie trzeba zapłacić zdobytymi punktami. Nawiasem mówiąc, im szybciej weźmiesz kolejną parę płytek z pola, tym więcej otrzymasz punktów bonusowych.

Mahjong Connect Mahjong Dimensions Nowe gry w madżonga