Pet Connect Mahjong

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Pet Connect Mahjong to niezwykle urocza gra logiczna z pięćdziesięcioma poziomami, które wymagają szybkiego myślenia i rzucają wyzwanie Twojej percepcji.

Ten rodzaj mahjonga ma standardowy zestaw reguł, co ułatwia naukę. Celem gry jest znalezienie dopasowania dla wszystkich uroczych zwierzątek na boisku poprzez połączenie dwóch identycznych płytek.

Charakterystyczną cechą połączenia mahjonga jest możliwość usuwania tylko tych kafelków, które są blisko siebie lub w skrajnych lokalizacjach lub rzędach. Połączenia można wykonać za pomocą trzech lub mniej linii. Jeśli uda Ci się znaleźć parę dla wszystkich zwierząt na jednym poziomie, możesz przejść do następnego poziomu. Te kroki stają się z czasem trudniejsze i bardziej obciążają mózg. Im szybciej wyczyścisz pole gry, tym wyższy będzie Twój wynik. Czy potrafisz ukończyć wszystkie poziomy i uszczęśliwić wszystkie zwierzęta?

Zagraj teraz w Pet Connect Mahjong i ciesz się fantastyczną grą logiczną. Wybór tych samych płytek może być dość trudny, co czyni grę jeszcze bardziej ekscytującą i imponującą.

Mahjong Connect Nowe gry w madżonga