Mahjong Balls

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

W grze Mahjong Balls zabawne bąbelki są zawsze gotowe, aby dotrzymać Ci towarzystwa podczas odpoczynku od pracy i innych zajęć.

W nowej grze Mahjong Balls chcemy zaproponować Ci spróbowanie swoich sił w rozwiązaniu łamigłówki takiej jak Mahjong. Spotkaj całą masę kolorowych okrągłych piłek, które zostały już umieszczone na polu gry Bubble Match 3. Zamień je, ustawiając w rzędzie co najmniej trzech identycznych i obserwuj, jak pękają, dodając punkty zwycięstwa na górze ekranów. Długie kombinacje dodadzą sekundy do kontynuowania gry i możesz cieszyć się grą prawie bez końca. Zegarek znajduje się poniżej, a zabawny akompaniament muzyczny rozweseli Cię i przygotuje do szybkiego tempa gry.

Kolorowy wzór piłek do Mahjonga w pełni zaspokoi Twoje wymagania. Miło jest patrzeć na blask piłek i czuć się bajecznie szczęśliwie, mając rozrzucone piłki i możliwość ich podniesienia, dzięki twojej pomysłowości i umiejętnościom. Aby ukończyć poziom w grze Mahjong Balls, zdobądź wymaganą liczbę punktów i pamiętaj o limicie czasu.

Nowe gry w madżonga Solitaire