Traditional Mahjong

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Tradycyjny Mahjong – w układach zaangażowany jest klasyczny zestaw płytek. Bambusy, symbole, punkty kardynalne, kwiaty i pory roku – jednym słowem klasyka.

Układy są różne i różnią się w zależności od poziomu. Projekty takie jak wieże składają się z wielu pięter, niższe konstrukcje z płytek z reguły nie przekraczają trzech lub czterech poziomów. Brakuje możliwości zmiany stylu piktogramów lub rysunków na kafelkach w grze. Tak więc klasyczna interpretacja to gra na czas. Wybierz układ i przystąp do demontażu. W prawym dolnym rogu licznik czasu pokaże resztę czasu.

Gra ma jedną cechę. Dopóki nie ukończysz całej pierwszej strony poziomów, nie będziesz mógł wejść na drugą. Jeśli jednak interesujesz się mahjongiem, przejście przez te etapy będzie Ci łatwe. Radzimy i zalecamy przejście przez wszystkie poziomy gry, jeśli jesteś fanem mahjonga, ta seria z pewnością sprawi Ci przyjemność. Pierwsza i główna rada, która stała się już klasyczna. Nie spiesz się z podjęciem decyzji. Szukaj najlepszego ruchu, nie zwracając uwagi na pasek czasu.

Nowe gry w madżonga Solitaire