Mahjong Deluxe 3

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Dziś przedstawiamy wam nową grę logiczną Mahjong Deluxe 3.

Ta gra należy do kategorii gier planszowych i ma na celu rozwój umysłu, logicznego myślenia i uważności w tobie. Dziś zagramy w mahjonga. Ta gra przyszła do nas z Chin i stała się dość rozpowszechniona wśród ludzi. Teraz opowiemy Ci o zasadach tej gry. Zobaczysz kafelki z wydrukowanymi na nich obrazami. Na boisku płytki będą układane w stosy o różnych geometrycznych kształtach. Jak można się domyślić, musimy je przeanalizować. Można to zrobić po prostu.

Musisz znaleźć dwa kafelki z tymi samymi obrazkami i kliknąć je myszą, więc je wskazujemy. Po wykonanych przez Ciebie manipulacjach znikną one z ekranu i otrzymamy punkty. Pamiętaj, że rozwiązanie tej zagadki ma określony czas i musisz się w nim utrzymać, inaczej przegrasz. Z każdym poziomem czas będzie się zmniejszał, a złożoność wzrośnie. Więc wszystko zależy od Ciebie.

Gra Mahjong Deluxe 3 jest dość interesująca i wszyscy miłośnicy gier, w których trzeba rozwiązywać różne łamigłówki, z przyjemnością spędzą czas grając w nią. Możesz także zaprosić znajomych do gry w Mahjong Deluxe 3 i zorganizować między sobą rodzaj rywalizacji o szybkość gry. Otwórz grę Mahjong Deluxe 3 na naszej stronie internetowej i spróbuj swoich sił w rozwiązaniu tego problemu.

Nowe gry w madżonga Solitaire