Mahjong Mania

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Mahjong Mania to nowa ekscytująca gra, w której wszyscy gracze, którzy uwielbiają grać w mahjong, znajdą coś nowego i interesującego.

Istota gry jest dość prosta. Na ekranie na boisku pojawią się kafelki z naniesionymi na nie rysunkami. Czasami będą znajdować się w różnych kształtach geometrycznych. Twoim zadaniem jest usunięcie wszystkich płytek z pola gry, wyszukując i wybierając dwa identyczne obiekty. Za każdy udany ruch otrzymasz punkty. Nawiasem mówiąc, czas na wykonanie zadania jest ograniczony, więc postaraj się jak najszybciej rozwiązać zagadkę.

Gra Mahjong Mania jest przeznaczona dla graczy w każdym wieku, bo cóż może być fajniejszego niż siedzenie i rozwiązywanie interesującego rebusu. Piękna grafika i doskonała muzyka nie pozostawi obojętnym więcej niż jednemu graczowi. Połącz te same płytki, aby usunąć je z pola gry i wyczyścić pole gry. Musisz łączyć tylko te płytki, które mają co najmniej jedną wolną stronę. Jeśli dołączysz wystarczająco szybko, możesz zdobyć więcej punktów.

Mahjong Connect Nowe gry w madżonga