Mahjong Toy Chest

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Mahjong Toy Chest to wspaniały mahjong z kolorowymi animowanymi obrazami na kafelkach gry i różnorodnymi efektami dźwiękowymi.

Istnieją różne sposoby budowania figurek do gry, możliwość wyboru jednego z dwóch kątów wyświetlania. Czas na przeanalizowanie figury jest ograniczony. Mahjong Toy Chest to kolorowa gra mahjong, w której musisz usunąć płytki z wizerunkami różnych przedmiotów parami w sklepie z zabawkami. Wiele opcji układu, ładna grafika i zabawne dźwięki zapewnią Ci wiele przyjemnych minut podczas gry. Upewnij się, że płytka nie jest zamknięta ze wszystkich stron i możesz ją przesunąć.

Zagraj w grę online Mahjong Toy Chest, a znajdziesz wiele animowanych zabawek, lalek i innych niesamowitych rzeczy. Na kafelkach zobaczysz obrazy różnych zabawek, które muszą znaleźć parę. Czas jest ograniczony, musisz działać bardzo szybko, bo masz tylko 5 minut. W ciągu 5 minut musisz znaleźć i usunąć jak najwięcej animowanych obiektów. Jeśli zdobędziesz wystarczającą liczbę punktów, pojawi się w naszej tabeli liderów i otrzymasz specjalne trofeum.

Nowe gry w madżonga Solitaire