Jewish Mahjong

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Jeśli lubisz łamigłówki trzy w rzędzie, spróbuj przejść przez kilka poziomów tej jasnej i ekscytującej łamigłówki Jewish Mahjong.

Jewish Mahjong to wciągająca gra logiczna, która wykorzystuje klejnoty w różnych kolorach. Sprawia, że gracz myśli logicznie i wybiera najbardziej odpowiedni ruch w zależności od sytuacji w grze. Gra ma ponad 500 poziomów i etapów. Są zarówno proste, jak i złożone, z ograniczeniami dotyczącymi liczby ruchów i czasu. Podczas zabawy użytkownik napotka wiele trudności i nowych elementów. Główna fabuła ma na celu wypełnienie zadań strategicznych. Jeśli pomyślnie przejdziesz je wszystkie, otrzymasz monety i niekończące się życia. Zasady są proste.

Musisz umieścić te same przedmioty, klejnoty, biżuterię, gwiazdy i tak dalej w jednym rzędzie trzech lub więcej sztuk. Im dłuższy wiersz, tym więcej punktów możesz zdobyć. Dzięki różnorodności trybów nie będziesz się nudzić i będziesz mógł się dobrze bawić. Są premie, ale należy je wydawać rozważnie tylko w najtrudniejszych sytuacjach.

Match 3 Nowe gry w madżonga